Stowarzyszenie Nepomuk

organizacja pożytku publicznego KRS nr 0000324345

Strona "Narciarstwo w Gliwicach" nabiera objętości

13/03/2018

W publikacji rozpoczętej pod koniec grudnia ubiegłego roku opublikowanych jest już ponad 30 wspomnień. To efekt zbiorowej pracy "Redakcji", który, jak się okazuje jest doceniany przez starych i aktualnych gliwiczan. Mam wiele pozytywnych sygnałów i odbieram gratulacje za podjęcie tematu. Jest mi z tego powodu bardzo miło, ale przede wszystkim widzę, że przyjęta przez Stowarzyszenie NEPMUK koncepcja prezentowania na internetowych stronach osób i idei związanych z Gliwicami jest bardzo potrzebna i trafiona. To stosunkowo niedrogi sposób publikacji, a jakże łatwo dostępny. Jak się okazuje, już w grupie redakcyjnej jest 2 osoby mieszkające bardzo daleko od Gliwic, a które bardzo aktywnie włączyły się w projekt.

Przytoczę nieco danych aktualnych na dzień 13 marca 2018. Po ok. 75 dniach od rozpoczęcia działania  http://narciarstwo.gliwice.nepomuk.pl/ , strona ma już ok. 1000 wejść-odsłon. Oczywiście większą ilość odsłon "zaliczyły" materiały umieszczone dawniej. Proszę na to wziąć poprawkę.

Zachęcam do dalszego śledzenia  http://narciarstwo.gliwice.nepomuk.pl/ , a także do przesyłania własnych wspomnień i materiałów.

Bogusław Nowakowski